3 kolejka Retro Ligi – SOBOTNIE WYNIKI

Dziś rozegrano dwa spotkania w ramach 3 kolejki rozgrywek Retro Ligi. Drużyna WKS GRODNO KOZIENICE postanowiła po raz kolejny obdarzyć widzów zgromadzonych na spotkaniu dużą dawką emocji, sportowej rywalizacji i dramaturgii. Po przeprowadzonych działaniach sportowych gospodarze ulegli beniaminkowi – STRZELEC BIAŁYSTOK 4:5. Gracze z Białegostoku potwierdzają tym samym wysoką formę zarówno na meczach rozgrywanych na własnym boisku jak i  obiektach wyjazdowych. Z przyjemnością będziemy śledzić dalsze losy sportowej rekonstrukcji historycznej przyjaciół z Białegostoku i Kozienic. 

Dzisiejsza pogoda w Łowiczu sprzyjała spotkaniu dżentelmenów na boisku. Po wyrównanej rywalizacji i przeprowadzonych działaniach sportowo – strategicznych WKS 10 PUŁK PIECHOTY uległ 3:5 drużynie WKS 37 PUŁK PIECHOTY. Zawodnikom obu drużyn gratulujemy strzelonych goli, przeprowadzonych akcji. Liczymy na więcej emocji w kolejnych spotkaniach.

A już jutro zapraszamy do Dzierżoniowa na spotkanie LECHJA LWÓW DZIERŻONIÓW z HAKOACH BĘDZIN oraz na Stadion Sportowy przy Placu Wojska Polskiego 28 w Warszawie na spotkanie WKS ŚMIGŁY WILNO  z dżentelmenami reprezentującymi drużynę LKS CZARNI LWÓW.

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ.

DRUŻYNY WYSTĄPIĄ W NAJMOCNIEJSZYCH SKŁADACH.