31. Finał WOśP

Jak co roku część drużyn Retro Ligi postanowiła wziąć udział w różnych imprezach charytatywnych organizowanych celem wsparcia finansowego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Kutnie Stowarzyszenie Historyczne “Pułk 37” zorganizowało budzącą duże zainteresowanie wystawę historyczną, zawodnicy wzięli udział w turnieju piłki halowej, a oprócz tego na aukcji charytatywnej pojawił się voucher na strzelanie z broni historycznej (LKM Bren mk3, Lee Anfield mk4, M1 carabine, Remington 1858).

Drużyna LKS Pogoń Lwów Retro Liga Żarów wzięli udział w organizowanym w Żarowie w ramach finału WOŚP turnieju siatkówki. Jak donoszą, pokazali ducha walki i zaciętość Retroligowca.

Sosnowiecka VIctoria rozpoczęła dzień od udziału w biegu WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Oprócz tego oczywiście wystawiła na aukcje charytatywne dwa proporczyki klubowe z autografami wybitnych polskich sportowców i dziennikarzy sportowych, Radosława Majdana, Piotra Świerczewskiego, Marcina Lewandowskiego, Joanny Jóźwik, Macieja Kurzajewskiego i Tomasza Smokowskiego.

Powoli zbliża się kolejny sezon rozgrywkowy. Już wkrótce będziemy mogli poinformować Państwa o drużynach, które zagrają w tym roku, terminarzu i wszystkich detalach sezonu. Do zobaczenia wkrótce na naszych boiskach.