Inspirująca podróż z Retro LIgą do Izabelina

Dziś podwarszawska Gmina Izabelin stała się areną niezwykłych spotkań i pełnych pasji dyskusji. Razem z Seniorami Dziennego Domu Senior+ RETRO LIGA wyruszyła w podróż przez historię polskiego sportu, odkrywając fascynujące zapiski przeszłości.

Spotkanie to nie tylko odnowa wspomnień, ale też mocne potwierdzenie, że sportowa historia łączy pokolenia i przemawia do naszych serc w każdym wieku. Cieszymy się, że mogliśmy przybliżyć nasze cele i misję Stowarzyszenia, której sednem jest oddanie hołdu dla przedwojennych dokonań sportowych.

Serdecznie dziękujemy władzom Domu Dziennego Senior+ w Izabelinie za zaproszenie RETRO LIGI. To dla nas nie tylko możliwość spotkania z pasjonatami historii, ale także szansa na zaprezentowanie naszych zbiorów oraz na opowiedzenie o fascynujących dziejach przedwojennego sportu polskiego. Wartościowe dyskusje, które towarzyszyły naszym prelekcjom, dodatkowo ubarwiły naszą podróż w świat sportowej nostalgii.

Spotkanie z drugim człowiekiem, dzielenie się pasją i doświadczeniami jest niezwykle wartościowe. Wierzymy, że wspólna miłość do historii sportu może przynieść jeszcze większe zbliżenie między ludźmi, niezależnie od różnic pokoleniowych czy kulturowych.

Dziękujemy jeszcze raz za ciepłe przyjęcie i niezapomniane chwile spędzone w domowej atmosferze. Oczywiście, największym prezentem dla nas było delektowanie się własnoręcznie przygotowanymi faworkami, które zamykały nasze spotkanie jak doskonała nuta nostalgii.