Lechja Lwów Dzierżoniów 3:0 WKS Śmigły Wilno

Niedzielne spotkanie niestety nie doszło do skutku. Zgodnie z regulaminem rozgrywek drużynie gospodarzy przyznano dwa punkty. 
“W niedzielę 22.08.2021 r. Lechja Lwów miała podejmować zespół WKS Śmigły Wilno. Niestety rywale nie dotarli na mecz. Sędzia główny spotkania Pan Mariusz Szachniewicz po piętnastu minutach i trzech wezwaniach drużyn do gry zakończył spotkanie. Walkower 3:0 na niekorzyść drużyny przyjezdnej.
Zamiast relacji meczowej tym razem mamy dla naszych kibiców garść statystyk:
Lechja jest w trakcie trzeciego sezonu Retro Ligi. Dwa razy skończyła rozgrywki z tytułem Mistrza. Rozegraliśmy dotychczas 18 spotkań zdobywając 28 punktów z bilansem bramkowym +46 (66:20). Aż 12 meczów wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy i tylko 2 przegraliśmy. Najlepszymi strzelcami Lechji są: Albert Połubiński i Paweł Sibik, którzy strzelili po 11 bramek (w tym sezonie mają na koncie po dwa trafienia). Prócz nich bramki w sezonie 2021 strzelali dla Lechji Krystian Kalinowski, Roman Morozov, Piotr Popek i Adam Charciarek. Adam zasługuje na uznanie z jeszcze jednego powodu. Jako jedyny zawodnik Lechji wystąpił we wszystkich jej meczach. Wielkie brawa!
Aktualnie, po pięciu ligowych kolejkach, z dorobkiem 7 pkt (3-1-1, bramki 11:11), zajmujemy 2 miejsce w tabeli, ex aequo z Czarnymi Lwów. Do zakończenia tegorocznych rozgrywek pozostały nam dwa mecze, oba na wyjeździe. W dniu 12 września w Łowiczu zagramy z tamtejszym WKS 10 PP, a 2 października z WKS Grodno (Kozienice).”
Źródło: Facebook – Lechja Lwów Dzierżoniów.