WKS 37 PP – Śmigły Wilno

W ostatnim meczu kolejki rozgrywanym w Kutnie WKS 37 Pułk Piechoty spotkał się z drużyną WKS Śmigły Wilno z Warszawy. Gospodarze spotkania urządzili sobie festiwal strzelecki, wygrywając ze Śmigłym 11:0. Tak przebieg spotkania relacjonowali na swoim fanpage piłkarze WKS 37 Pułku Piechoty:
„[…] 9.05.2021 na własnym boisku przy ulicy Oziębłowskiego w Kutnie, podejmowaliśmy drużynę z Warszawy, czyli WKS Śmigły Wilno. Przy pięknej słonecznej pogodzie drużyny rozpoczęły zmagania od wysłuchania Mazurka Dąbrowskiego. “Śmigły” przyjechał do Kutna w jedenastu zawodników pokazując swój charakter przez cały mecz, nie odpuszczali walki o każdą piłkę mimo zmęczenia. Pierwsza połowa spotkania odbywała się na zmianę raz na połowie WKS 37 PP, a za chwilę na połowie Śmigłego Wilno. Ta część zakończyła się rezultatem 2:0 dla gospodarzy. Dopiero w drugiej połowie szala całkowicie przesunęła się na korzyść drużyny z Kutna. Po 90 minutach mecz zakończył się wynikiem 11:0 dla WKS 37 PP Kutno [..]”.

Składy drużyn:
WKS 37 PP: Andrzej Jóźwiak, Przemysław Chmurski, Andrzej Grzegorek, Michał Janakowski, Jacek Świderski, Kamil Miszczak, Tomasz Karczewski, Krystian Strzelecki, Krystian Gołębiowski, Jakub Bożym, Michał Lebiedowicz, Marek Miętkiewicz, Radosław Krupski, Tomasz Rajski, Tomasz Wojda, Waldemar Uściński, Rafał Gospoś

WKS Śmigły Wilno: Michał Kulkowski, Paweł Powierża, Michał Stachura, Michał Mucha, Łukasz Rokicki, Paweł Szulik, Mateusz Wonorski, Grzegorz Księżopolski, Jacek Kowalczyk, Jan Dubiel, Jakub Dubiel

Sędziowie: Franciszek Hejduk oraz Marcin Szczygieł i Jakub Juszko

W dniu wczorajszym tj. 9.05.2021 na własnym boisku przy ulicy Oziębłowskiego w Kutnie, podejmowaliśmy drużynę z Warszawy…