Łukasz Fabiański – Dziękujemy !

Pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z Reprezentacją Polski 🇵🇱
 
Zakończył się sezon 2021 RETRO LIGI. Rozgrywki wygrała drużyna Strzelca Białystok z Choroszczy. Finał rozgrywek nie spowodował „snu zimowego” u organizatorów i uczestników rozgrywek. Jedną z szybko przygotowanych i bardzo spontanicznych akcji była wizyta na zgrupowaniu Reprezentacji Polski przedstawiciela RETRO LIGI.
Prezes stowarzyszenia RL złożył na ręce bramkarza biało-czerwonych Łukasza Fabiańskiego pamiątkową tablicę oraz podarował pamiątkową koszulkę kadry z lat 1934-1939 r. Przysłowiowa „wisienka na torcie” jaką był retro trykot piłkarski tak bardzo przypadł do gustu obdarowanemu ,że ten postanowił go założyć do pamiątkowych zdjęć.. fakt.. sam krój koszulki i jej wygląd jest dosyć ciekawy vs obecne stroje.
Co ciekawe Łukasz skojarzył niemal natychmiast koszulkę z sesją retro w której brał udział w 2019 roku (na 100-lecie PZPN), której to RETRO LIGA była uczestnikiem.
Spotkanie na zgrupowaniu kadry , plus miły upominek dla bramkarza ,sądząc po reakcji było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
W ten skromny sposób wszystkie kluby RETRO LIGi od Wałbrzycha po Kozienice i od Choroszczy po Będzin podziękowały naszemu „golkiperowi” za lata gry z orłem na piersi.