Retro Liga Gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W okresie świątecznym, kiedy serca stają się szczególnie otwarte na potrzeby innych, członkowie ogólnopolskiego stowarzyszenia Retro Liga oraz drużyny Victoria Sosnowiec postanowili włączyć się aktywnie w charytatywną działalność. Ich zaangażowanie w coroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP) okazuje się być wyjątkowe, łącząc pasję do futbolu, miłość do kultowego filmu “Piłkarski Poker” oraz dobre serce charytatywnych działań.

Gadżety z “Piłkarskiego Pokera” na Aukcji Charytatywnej

Retro Liga postanowiła wnieść dobroczynny wkład poprzez wystawienie na aukcję charytatywną specjalnie przygotowanych gadżetów związanych z filmem “Piłkarski Poker”. Na licytację trafiła tabela ligowa, uwieczniona na nośniku PCV, oraz unikatowy proporzec klubu Czarni Zabrze. Całość została podpisana przez samego Jana Englerta, wybitnego polskiego aktora, który w filmie zagrał rolę Prezesa Czarnych. To nie tylko przedmioty dla fanów kina, ale także szansa na posiadanie autentycznej pamiątki z kultowego obrazu.

Victoria Sosnowiec z Koszulką na Rzecz Dzieci

Nie pozostaje w tyle także drużyna Victoria Sosnowiec, która postanowiła wesprzeć WOŚP poprzez aukcję koszulki piłkarskiej klubu Zagłębie Sosnowiec. Ta niezwykła oferta obejmuje nie tylko samą koszulkę, ale również autografy wszystkich zawodników uczestniczących w rozgrywkach I Ligi. To niezaprzeczalnie fantastyczna okazja dla fanów klubu z Sosnowca oraz dla kolekcjonerów koszulek, którzy chcą mieć unikatowe pamiątki związane z polskim futbolem.

Społeczność Retro Ligi i Victoria Sosnowiec w Akcji

Retro Liga oraz Stowarzyszenie Victoria Sosnowiec nie tylko przekazują cenne przedmioty na aukcję, ale także aktywnie zachęcają do udziału w licytacji. To nie tylko szansa na zdobycie wyjątkowych pamiątek, ale przede wszystkim okazja do niesienia pomocy potrzebującym, wspieranej przez ogromne serce społeczności.

Zaangażowanie społeczności Retro Ligi i Victoria Sosnowiec w WOŚP to nie tylko aktywność charytatywna, ale również budowanie relacji oraz wspólnoty. To dowód na to, że sport może łączyć ludzi nie tylko na boisku, ale także w dobrych i szlachetnych celach.

Przyłącz się do Dobroczynnej Licytacji!

Zachęcamy wszystkich entuzjastów futbolu, miłośników kina oraz osoby o dobrym sercu do udziału w licytacji przedmiotów przygotowanych przez Retro Ligę i Victoria Sosnowiec. To nie tylko szansa na posiadanie unikatowych pamiątek, ale także aktywny udział w budowaniu społeczeństwa opartego na solidarności i pomocy potrzebującym. Wspólnie możemy sprawić, że tegoroczna WOSP będzie jeszcze bardziej udana, a wsparcie dla potrzebujących jeszcze większe. Razem możemy zrobić różnicę!

Dołącz do dobrej zabawy, a jednocześnie wspieraj szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!